23. kolo III. třídy sk. B, sobota 14. 5. 2022, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Chotutice3:3 (PK 4:5)
Český Brod C – Třebovle2:5
Kouřim B – Kozojedy0:3
Tismice – Rostoklaty1:3
Liblice B – Dobré Pole8:0
Tuchoraz – Pečky B8:0
Dobřichov – Břežany II3:1


22. kolo III. třídy sk. B, sobota 7. 5. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Český Brod C6:2
Dobré Pole – Rostoklaty0:4
Chotutice – Dobřichov2:3
Třebovle – Tismice1:0
Kozojedy – Tuchoraz0:3
Liblice B – Kouřim B3:0 (kontumace)
Pečky B – Radim4:2


21. kolo III. třídy sk. B, sobota 30. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Kozojedy3:0
Český Brod C – Chotutice5:2
Rostoklaty – Třebovle1:1 (PK 4:5)
Kouřim B – Dobré Pole1:2
Tismice – Břežany II1:3
Tuchoraz – Liblice B3:0
Dobřichov – Pečky B3:3 (PK 5:4)


20. kolo III. třídy sk. B, sobota 23. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B – Tuchoraz1:7
Kozojedy – Dobřichov0:5
Chotutice – Tismice0:3
Dobré Pole – Třebovle2:2 (PK 8:9)
Břežany II – Rostoklaty1:0
Liblice B – Radim1:1 (PK 5:4)
Pečky B – Český Brod C6:1


19. kolo III. třídy sk. B, sobota 16. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Kouřim B2:2 (PK 4:3)
Český Brod C – Kozojedy4:0
Třebovle – Břežany II2:2 (PK 4:5)
Rostoklaty – Chotutice5:0
Tismice – Pečky B2:3
Tuchoraz – Dobré Pole1:0
Dobřichov – Liblice B5:2


18. kolo III. třídy sk. B, sobota 9. 4. 2022, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Chotutice – Třebovle2:5
Kozojedy – Tismice1:1 (PK 8:7)
Kouřim B – Dobřichov3:0
Dobré Pole – Břežany II0:2
Pečky B – Rostoklaty2:0
Tuchoraz – Radim0:1
Liblice B – Český Brod C3:2


17. kolo III. třídy sk. B, sobota 2. 4. 2022, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Dobré Pole5:0
Český Brod C – Kouřim B3:0
Břežany II – Chotutice6:0
Třebovle – Pečky B5:3
Rostoklaty – Kozojedy2:1
Tismice – Liblice B1:7
Dobřichov – Tuchoraz1:1 (PK 3:4)


16. kolo III. třídy sk. B, sobota 26. 3. 2022, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Třebovle – Kozojedy4:0
Kouřim B – Tismice8:0
Dobré Pole – Chotutice1:5
Radim – Dobřichov2:5
Liblice B – Rostoklaty6:0
Tuchoraz – Český Brod C1:0
Pečky B – Břežany II6:2


Rozpis utkání III. třídy sk. B pro jarní část sezóny 2021/2022 ke stažení zde.


3. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 11. 2021, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobřichov – Radim3:1
Tismice – Kouřim B1:8
Český Brod C – Tuchoraz6:1
Břežany II – Pečky B1:11
Kozojedy – Třebovle2:0
Rostoklaty – Liblice B3:4
Chotutice – Dobré Pole6:3