18. kolo III. třídy sk. B, sobota 9. 4. 2022, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Chotutice – Třebovle2:5
Kozojedy – Tismice1:1 (PK 8:7)
Kouřim B – Dobřichov3:0
Dobré Pole – Břežany II0:2
Pečky B – Rostoklaty2:0
Tuchoraz – Radim0:1
Liblice B – Český Brod C3:2


17. kolo III. třídy sk. B, sobota 2. 4. 2022, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Dobré Pole5:0
Český Brod C – Kouřim B3:0
Břežany II – Chotutice6:0
Třebovle – Pečky B5:3
Rostoklaty – Kozojedy2:1
Tismice – Liblice B1:7
Dobřichov – Tuchoraz1:1 (PK 3:4)


16. kolo III. třídy sk. B, sobota 26. 3. 2022, 15:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Třebovle – Kozojedy4:0
Kouřim B – Tismice8:0
Dobré Pole – Chotutice1:5
Radim – Dobřichov2:5
Liblice B – Rostoklaty6:0
Tuchoraz – Český Brod C1:0
Pečky B – Břežany II6:2


Rozpis utkání III. třídy sk. B pro jarní část sezóny 2021/2022 ke stažení zde.


3. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 11. 2021, 13:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobřichov – Radim3:1
Tismice – Kouřim B1:8
Český Brod C – Tuchoraz6:1
Břežany II – Pečky B1:11
Kozojedy – Třebovle2:0
Rostoklaty – Liblice B3:4
Chotutice – Dobré Pole6:3


2. kolo III. třídy sk. B, neděle 7. 11. 2021, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobré Pole – Dobřichov0:3
Kouřim B – Rostoklaty2:3
Kozojedy – Břežany II3:1
Radim – Český Brod C2:2 (PK 4:2)
Pečky B – Chotutice4:1
Tuchoraz – Tismice14:0
Liblice B – Třebovle3:1


1. kolo III. třídy sk. B, sobota 30. 10. 2021, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Dobřichov0:3
Chotutice – Kozojedy0:1
Třebovle – Kouřim B2:2 (PK 2:3)
Rostoklaty – Tuchoraz0:4
Tismice – Radim2:12
Pečky B – Dobré Pole8:0
Břežany II – Liblice B0:2


13. kolo III. třídy sk. B, neděle 24. 10. 2021, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Dobré Pole6:4
Radim – Rostoklaty3:2
Kouřim B – Břežany II3:1
Kozojedy – Pečky B0:1
Liblice B – Chotutice3:0 (kontumace)
Tuchoraz – Třebovle7:0
Dobřichov – Tismice1:1 (PK 4:2)


12. kolo III. třídy sk. B, sobota 16. 10. 2021, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Tuchoraz1:6
Dobré Pole – Kozojedy0:1
Chotutice – Kouřim B2:7
Rostoklaty – Dobřichov1:5
Třebovle – Radim3:9
Tismice – Český Brod C0:11
Pečky B – Liblice B0:3


11. kolo III. třídy sk. B, neděle 10. 10. 2021, 16:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Rostoklaty2:0
Radim – Břežany II2:0
Kouřim B – Pečky B6:2
Tismice – Dobré Pole2:1
Liblice B – Kozojedy7:0
Dobřichov – Třebovle4:0
Tuchoraz – Chotutice16:1