15. kolo III. třídy sk. B, sobota 18. 6. 2022, 10:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Rostoklaty – Kouřim B4:0
Třebovle – Liblice B2:5
Tismice – Tuchoraz2:9
Chotutice – Pečky B2:4
Český Brod C – Radim6:0
Břežany II – Kozojedy2:0
Dobřichov – Dobré Pole1:1 (PK 2:3)


14. kolo III. třídy sk. B, sobota 11. 6. 2022, 13:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Tismice10:1
Kouřim B – Třebovle1:7
Liblice B – Břežany II6:1
Dobré Pole – Pečky B3:9
Kozojedy – Chotutice4:0
Tuchoraz – Rostoklaty0:0 (PK 3:0)
Český Brod C – Dobřichov6:1


26. kolo III. třídy sk. B, sobota 4. 6. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Kouřim B3:2
Dobré Pole – Český Brod C1:1 (PK 0:3)
Třebovle – Tuchoraz0:10
Chotutice – Liblice B4:2
Rostoklaty – Radim2:1
Tismice – Dobřichov2:5
Pečky B – Kozojedy1:3


25. kolo III. třídy sk. B, sobota 28. 5. 2022, 10:15

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Třebovle0:2
Český Brod C – Tismice7:0
Kozojedy – Dobré Pole4:4 (PK 4:3)
Kouřim B – Chotutice0:2
Liblice B – Pečky B4:2
Dobřichov – Rostoklaty3:0
Tuchoraz – Břežany II7:2


24. kolo III. třídy sk. B, sobota 21. 5. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobré Pole – Tismice0:5
Břežany II – Radim2:3
Chotutice – Tuchoraz2:6
Třebovle – Dobřichov4:1
Kozojedy – Liblice B3:1
Rostoklaty – Český Brod C1:0
Pečky B – Kouřim B4:0


23. kolo III. třídy sk. B, sobota 14. 5. 2022, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Chotutice3:3 (PK 4:5)
Český Brod C – Třebovle2:5
Kouřim B – Kozojedy0:3
Tismice – Rostoklaty1:3
Liblice B – Dobré Pole8:0
Tuchoraz – Pečky B8:0
Dobřichov – Břežany II3:1


22. kolo III. třídy sk. B, sobota 7. 5. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Český Brod C6:2
Dobré Pole – Rostoklaty0:4
Chotutice – Dobřichov2:3
Třebovle – Tismice1:0
Kozojedy – Tuchoraz0:3
Liblice B – Kouřim B3:0 (kontumace)
Pečky B – Radim4:2


21. kolo III. třídy sk. B, sobota 30. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Kozojedy3:0
Český Brod C – Chotutice5:2
Rostoklaty – Třebovle1:1 (PK 4:5)
Kouřim B – Dobré Pole1:2
Tismice – Břežany II1:3
Tuchoraz – Liblice B3:0
Dobřichov – Pečky B3:3 (PK 5:4)


20. kolo III. třídy sk. B, sobota 23. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B – Tuchoraz1:7
Kozojedy – Dobřichov0:5
Chotutice – Tismice0:3
Dobré Pole – Třebovle2:2 (PK 8:9)
Břežany II – Rostoklaty1:0
Liblice B – Radim1:1 (PK 5:4)
Pečky B – Český Brod C6:1


19. kolo III. třídy sk. B, sobota 16. 4. 2022, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Radim – Kouřim B2:2 (PK 4:3)
Český Brod C – Kozojedy4:0
Třebovle – Břežany II2:2 (PK 4:5)
Rostoklaty – Chotutice5:0
Tismice – Pečky B2:3
Tuchoraz – Dobré Pole1:0
Dobřichov – Liblice B5:2