Třebovle - Dolní Chvatliny 10:0

26. kolo III. třídy sk. B, sobota 15. 6. 2019, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II - Plaňany 2:4
Dobřichov - Liblice B 2:1
Třebovle - Dolní Chvatliny 10:0
Zásmuky - Svojšice 6:0
Kouřim B - Kozojedy 3:0
Radim - Tismice 4:1
Pečky B - Rostoklaty 3:1

Kozojedy - Třebovle 2:4

25. kolo III. třídy sk. B, sobota 8. 6. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dolní Chvatliny - Radim 1:6
Kozojedy - Třebovle 2:4
Rostoklaty - Břežany II 4:1
Svojšice - Pečky B 1:1 (PK 1:3)
Plaňany - Kouřim B 5:0
Tismice - Dobřichov 7:2
Liblice B - Zásmuky 4:2

Třebovle - Plaňany 1:1 (PK 5:4)

24. kolo III. třídy sk. B, sobota 1. 6. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Rostoklaty 2:2 (PK 9:10)
Svojšice - Liblice B 1:3
Zásmuky - Tismice 5:5 (PK 4:2)
Třebovle - Plaňany 1:1 (PK 5:4)
Radim - Kozojedy 1:1 (PK 5:4)
Dobřichov - Dolní Chvatliny 2:1
Pečky B - Břežany II 9:2

Rostoklaty - Třebovle 0:0 (PK 3:4)

23. kolo III. třídy sk. B, sobota 25. 5. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II - Kouřim B 3:5
Dolní Chvatliny - Zásmuky 2:5
Kozojedy - Dobřichov 2:2 (PK 3:1)
Rostoklaty - Třebovle 0:0 (PK 3:4)
Liblice B - Pečky B 7:1
Plaňany - Radim 4:2
Tismice - Svojšice 3:0

Třebovle - Břežany II 10:0

22. kolo III. třídy sk. B, sobota 18. 5. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Svojšice - Dolní Chvatliny 5:0
Zásmuky - Kozojedy 2:3
Třebovle - Břežany II 10:0
Radim - Rostoklaty 4:2
Dobřichov - Plaňany 0:4
Pečky B - Kouřim B 2:2 (PK 5:4)
Liblice B - Tismice 2:7

Kouřim B - Třebovle 2:2 (PK 5:3)

21. kolo III. třídy sk. B, sobota 11. 5. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Třebovle 2:2 (PK 5:3)
Břežany II - Radim 2:2 (PK 2:3)
Dolní Chvatliny - Liblice B 1:4
Kozojedy - Svojšice 2:2 (PK 5:4)
Rostoklaty - Dobřichov 0:3
Tismice - Pečky B 2:1
Plaňany - Zásmuky 2.2 (PK 4:3)

Pečky B - Třebovle 4:2

20. kolo III. třídy sk. B, neděle 5. 5. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Svojšice - Plaňany 0:4
Zásmuky - Rostoklaty 6:1
Radim - Kouřim B 1:2
Dobřichov - Břežany II 8:3
Pečky B - Třebovle 4:2
Liblice B - Kozojedy 5:0
Tismice - Dolní Chvatliny 11:0

Třebovle - Radim 7:0

19. kolo III. třídy sk. B, sobota 27. 4. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Kouřim B - Dobřichov 4:2
Břežany II - Zásmuky 0:2
Dolní Chvatliny - Pečky B 0:4
Rostoklaty - Svojšice 3:1
Třebovle - Radim 7:0
Kozojedy - Tismice 1:2
Plaňany - Liblice B 0:0 (PK 4:1)

Dobřichov - Třebovle 0:2

18. kolo III. třídy sk. B, neděle 21. 4. 2019, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Svojšice - Břežany II 3:1
Zásmuky - Kouřim B 3:1
Dolní Chvatliny - Kozojedy 2:4
Dobřichov - Třebovle 0:2
Pečky B - Radim 2:6
Liblice B - Rostoklaty 4:1
Tismice - Plaňany 1:0

Třebovle - Zásmuky 4:0

17. kolo III. třídy sk. B, sobota 13. 4. 2019, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II - Liblice B 2:2 (PK 3:5)
Kozojedy - Pečky B 2:4
Radim - Dobřichov 1:1 (PK 2:1)
Třebovle - Zásmuky 4:0
Rostoklaty - Tismice 2:1
Kouřim B - Svojšice 0:1
Plaňany - Dolní Chvatliny 6:0

Stránky

Přihlásit se k odběru SPORTOVNÍ KLUB TŘEBOVLE RSS