2. kolo III. třídy sk. B, neděle 7. 11. 2021, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobré Pole – Dobřichov0:3
Kouřim B – Rostoklaty2:3
Kozojedy – Břežany II3:1
Radim – Český Brod C2:2 (PK 4:2)
Pečky B – Chotutice4:1
Tuchoraz – Tismice14:0
Liblice B – Třebovle3:1


1. kolo III. třídy sk. B, sobota 30. 10. 2021, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Dobřichov0:3
Chotutice – Kozojedy0:1
Třebovle – Kouřim B2:2 (PK 2:3)
Rostoklaty – Tuchoraz0:4
Tismice – Radim2:12
Pečky B – Dobré Pole8:0
Břežany II – Liblice B0:2


13. kolo III. třídy sk. B, neděle 24. 10. 2021, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Dobré Pole6:4
Radim – Rostoklaty3:2
Kouřim B – Břežany II3:1
Kozojedy – Pečky B0:1
Liblice B – Chotutice3:0 (kontumace)
Tuchoraz – Třebovle7:0
Dobřichov – Tismice1:1 (PK 4:2)


12. kolo III. třídy sk. B, sobota 16. 10. 2021, 15:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Tuchoraz1:6
Dobré Pole – Kozojedy0:1
Chotutice – Kouřim B2:7
Rostoklaty – Dobřichov1:5
Třebovle – Radim3:9
Tismice – Český Brod C0:11
Pečky B – Liblice B0:3


11. kolo III. třídy sk. B, neděle 10. 10. 2021, 16:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Rostoklaty2:0
Radim – Břežany II2:0
Kouřim B – Pečky B6:2
Tismice – Dobré Pole2:1
Liblice B – Kozojedy7:0
Dobřichov – Třebovle4:0
Tuchoraz – Chotutice16:1


10. kolo III. třídy sk. B, sobota 2. 10. 2021, 16:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Dobré Pole – Liblice B1:4
Břežany II – Dobřichov0:4
Chotutice – Radim2:6
Rostoklaty – Tismice7:2
Kozojedy – Kouřim B4:2
Třebovle – Český Brod C3:5
Pečky B – Tuchoraz2:2 (PK 4:2)


9. kolo III. třídy sk. B, neděle 26. 9. 2021, 14:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Břežany II3:2
Radim – Pečky B2:4
Kouřim B – Liblice B2:1
Rostoklaty – Dobré Pole4:0
Tismice – Třebovle2:6
Tuchoraz – Kozojedy5:0
Dobřichov – Chotutice9:0


8. kolo III. třídy sk. B, sobota 18. 9. 2021, 16:30

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Tismice6:1
Dobré Pole – Kouřim B0:3
Chotutice – Český Brod C4:5
Kozojedy – Radim3:2
Třebovle – Rostoklaty1:1 (PK 7:6)
Pečky B – Dobřichov4:2
Liblice B – Tuchoraz3:5


7. kolo III. třídy sk. B, sobota 11. 9. 2021, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Český Brod C – Pečky B2:1
Radim – Liblice B2:0
Tuchoraz – Kouřim B3:2
Třebovle – Dobré Pole1:2
Rostoklaty – Břežany II3:2
Tismice – Chotutice4:6
Dobřichov – Kozojedy4:0


6. kolo III. třídy sk. B, sobota 4. 9. 2021, 17:00

Kompletní výsledky tohoto kola:

Břežany II – Třebovle3:1
Dobré Pole – Tuchoraz1:5
Chotutice – Rostoklaty1:5
Kouřim B – Radim0:5
Kozojedy – Český Brod C2:5
Liblice B – Dobřichov1:0
Pečky B – Tismice4:2